Jdi na obsah Jdi na menu
 


BRANNÉ OLYMPIJSKÉ HRY a P5 v akci

28. 2. 2014

Ze spolehlivého zdroje došla informace, že Korejská lidově demokratická republika (KLDR) vyhlásila v návaznosti na Zimní olympijské hry v Soči na dny 29.3.-8.4. 2014 "Branné olympijské hry-Pchjongyang 2014". na které byli pozváni významní představitelé branných organizací bývalého tábora míru (u nás to byl Svazarm). Pořádají se pod heslem:

 

KYLLO INMINDYRYI KUKCHE TANGJOL MANSE

 

(čili Ať žije mezinárodní solidarita pracujících). 

 

Zvláštností her bude demonstrace zcela nových disciplin, ku příkladu elitní komanda korejské armády budou soutěžit v lyžařském závodu, podobném biatlonu. Jako zbraň bude použito samopalu Kalašnikov, vzor A-47 a střílí se v dávkách na terče v podobě celé postavy.   

POZOR !!! Již v pondělí 31.3.2014 ve večerních hodinách po dlouhé době P5 na CW ! (Bohužel pouze pro pozvané do I.Pohotovostního závodu soudruha Kim Čong Una). 

Jedním z členů jury bude kdysi významný radioamatér-svazarmovec z OK2, doporučený soudruhům generalitou bývalého ÚV Svazarmu, kde patřil mezi čelní prominenty branné organizace v minulém století.  

Pro radioamatéry se pokusíme sehnat záznam z tohoto závodu zejména proto, že se předpokládá účast stanice P51KIM. Organizátoři předem upozorňují radioamatéry zbytku kapitalistického a revanšistického světa, aby během závodu stanici P51KIM nevolali. Je to nejen zbytečné, ale i předem vyloučeno. Tato stanice bude odpovídat pouze vybraným, pozvaným protějškům. 

Protože je známo, že špičkoví radisté armády KLDR jsou v čele QRQ, je ohlášen také pokus o překonání světového rekordu v příjmu a vysílání cw. Máme se tedy opět na co těšit.

NEWS: mar-19-2014

Ve spolupráci s koreanistou Milanem Kettnerem monitorujeme severokorejský web KUKCHE : aktuální informace je, že v místě konání branných OH jsou již některé spřátelené výpravy, včetně delegací, které se účastní bez sportovců (sem patří 9 soudruhů z bývalého Svazarmu). Jedno je jisté - stotisícový stadion, kde proběhne slavnostní zahájení je beznadějně vyprodán.

Organizátoři, kteří mimo jiné připravují I.pohotovostní závod soudruha Kim Čong Una v radiotelegrafii znovu upozorňují všechny případné zájemce o účast, že tu mají povolenu pouze země, které jsou věrné myšlenkám marxismu-leninismu a ideologiíi Ču-če velkého prvního vůdce Kim Ir Sena. Jsou si vědomi, že prefix P5 je zejména v telegrafii zřejmě nejžádanější, proto bude řídící stanice P51KIM odpovídat  p o u z e  jim. Stanice by měla být výtečně slyšitelná, protože bude používat vojenské zařízení SIP10 s výkonem 10 KW a anténním systémem zapůjčeným generálním štábem armády KLDR. Obsluhu bude tvořit skupina prověřených a špičkových radistů tamní odposlechové služby.

Je již vytištěno dostatečné množství atraktivních QSL, kterými budou odměněni všichni regulérní účastníci pohotovostního závodu. Vzor QSL pochází z webu KUKCHE.

O pomoc s monitoringem výše citovaného závodu jsem požádal špičkového radioamatéra a účastníka mnoha světových radiových závodů Radka, OK1FHI a na jeho webu www.ok1fhi.cz budete mít možnost odposlechnout si sekvenci unikátního kontestu.

 

yo0k6ta_d9atql3b2de_dc4zpwhnquvowuqofbsfvmmrzlyvldobzwsejwcxkhlsejalejw.jpg

 

만 여기 웹 사이트는 발견

 

조작에 대한 독점적 인 정보 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Portrét


Jazyky

ČeštinaEnglish

Fotoalbum


Poslední fotografie


HF Propagation


select language
Archiv

Kalendář
<< červenec / 2019 >>

Statistiky

Online: 8
Celkem: 422978
Měsíc: 9969
Den: 359