Jdi na obsah Jdi na menu
 


C5A

2. 1. 2012

 

V záplavě moudrých i nemoudrých projevů pronesených na počátku roku jsem na internetu hledal něco, o čem by většina národa svorně řekla: to je ono ! Kupodivu jsem si přečetl tato slova: ...není fráze říci,že v naší zemi žije spousta pilných,pracovitých a nadaných lidí, jsou bezejmenní a širšímu okolí neznámí, protože o nich média zkrátka nepíší...Jistě lze říci, že ona slova jsou jak „vyšitá“ na česko-slovenskou partu C5A. Jsou mistry světa v CQ-WW 2010 a nejspíše budou jako mistři potvrzeni i za rok 2011, a to v obou kategoriích ssb i cw. Tedy obrovský úspěch. Média samozřejmě nic, protože kdo by to četl, díval se, že ano? Hodnotí se počet výtisků, respektive sledovanost. Proti tomuto úspěchu řadím „taky-úspěch“ výhru fotbalistů České republiky v baráži nad Černou Horou a kvalifikování se – považte na mistrovství Evropy 2012 ! Abstrahuji od příprav oné prvně jmenované party, která počínaje logistikou, využitím zkušeností z minulého roku, přes koupi letenek (předpokládám, že za své), balením objemné a rozložené budoucí anténní farmy (což muselo stát také pěkný balík), TCVR-ů a množství nutného dalšího materiálu...inu bez kustodů se přepravila do Gambie. Tam potíže s celníky, odjezd na místo určené k vysílání, což nebyl asi ***** hotel COCO OCEAN RESORT (možno vidět ve wikipedii), tedy nemaje podpůrný realizační tým, pouze 2 xyl, které nejspíše tuto činnost, zejména přípravu stravy zabezpečovaly.  

Slavní účastníci mistrovství Evropy odehráli v Podgorici 90 minut, po zápase se stačili ožrat a před TV kamerami zpívat ubohou pornografickou odrhovačku tepající jejich oprávněného kritika. Aby byla zábava kompletní – erární, ale luxusní šaty stačili během letu důkladně roztrhat tak, že v Ruzyni mohli jejich příznivci obdivovat i jejich spodní prádlo. (to asi erární nebylo- tedy zůstalo zachováno). Team C5C, aby se stal 2x mistrem světa ve své kategorii, pracoval pro fenomenální výsledek 2x 48 hodin! To jenom pro srovnání. Ubytován v polních podmínkách a výsledek mluví jasně. Na jedné straně parta postpubertálních penězi rozmazlených fracků (sorry Mr.Čech), na druhé tým pilných,pracovitých a nadaných lidí (viz výše), u kterých (aby se možná o tom v bulváru psalo), si nedovedeme představit, že by na letišti v Banjulu zpívali přiblblé odrhovačky možná na někoho, kdo jim závidí (závidět lze lecos, třeba i ten let do Gambie), natož, aby ze sebe servali v letadle své oblečení... inu mají dle Francouzů svou niveau, Němci by tomu řekli Kinderstube.

Samozřejmě, že masmédia budou i dále preferovat „kopálisty“, jsou sledováni stovkami miliónů lidí, jde tedy o obchodní reklamní artikl Nr.1. O C5A se dočteme v Radioamatérovi...Pokud bude v platnosti zákon o dělení zisku z hazardních her, znamená to, že „medialisti“ (neplést s medailisty) shrábnou více než 50% celkového přísunu peněz od státu. % určené pro radioamatéry nedovedu stanovit, může jít o 0,0001). Aleš Hušák stačil zpracovat v rámci rozkradení Sazky opravdu dost.

 

P.S. předem se omlouvám týmu C5A, že jsem použil zrovna takové srovnání. Sri jinak to nešlo.

 
 

 

Portrét


Jazyky

ČeštinaEnglish

Fotoalbum


Poslední fotografie


HF Propagation


select language
Archiv

Kalendář
<< červen / 2019 >>

Statistiky

Online: 6
Celkem: 411013
Měsíc: 11168
Den: 367