Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klub poslušných manželek

4. 2. 2012

 

Klub poslušných manželek.

 

Není nad to sledovat českou cestovatelku Ivu Roze Škochovou, která nám již na tomto webu třeba přiblížila ministerstvo štěstí v Bhutanu. Protože bych si dále uvedené nerad nechal pouze pro sebe, nabízím vám její další zjištění, které by mohlo zajímat především naše muže, kteří touží mít submisivní manželku.

Tuto záležitost lze nejlépe řešit tím, že vezmete celou rodinu, odcestujete do Malajsie, kde se zabydlíte a svou xyl nebo yl přihlásíte do tamního Obedient Wives Club-u, což je Klub poslušných manželek. Kdo nechce bydlet v Malajsii má na výběr ještě blízký Singapur (vřele doporučuji), Indonésii a Jordánsko. Jak vidět, klub, který datuje svůj vznik rokem 2011, mohutně expanduje. Proč asi ? Nepochybně pro atraktivitu svého programu.

Ale k věci. Členky klubu pobízejí ostatní, aby žili tak ryzím sexuálním životem, jako žil bájný Mohamed. Cílem členek klubu je být těmi nejposlušnějšími, nejoddanějšími manželkami, jakými je živá bytost vůbec schopná být.

Stačí maličkost – držet se tří základních pravidel:

-poslouchat manžela za všech okolností,

-být mu sexuálně k dispozici za všech okolností,

- v případě jakýchkoli nejasností se držet předchozích dvou bodů.

Většina členek klubu žije v polygamních manželstvích, což je prý klíčem k tomu, jak se nemuset upsat jedné ženské a udělat to celé nejen legálně, ale i eticky. Poslušné manželky oprávněně tvrdí, že když může mít muž několik právoplatných manželek, v podstatě se tím eliminuje nevěra.

Bingo ! A jsme u jádra věci. Jde o proklatě kreativní způsob, jak eliminovat nevěru, což kolikrát vnese do interpersonálních vztahů mezí muži a ženami množství problémů. (A na tomto si třeba založil pan doktor Plzák dlouhodobou a lukrativní živnost). Pravda my Češi jsme koumáci. Můžeme si říci, že je blbost vyhazovat vlastní kapitál na cestu do Malajsie (či dalších, výše uvedených zemí). Zkusme to u nás. Ušetříme a může být veselo.

Pozor ! Nastává problém. Český právní řád počítá pouze s monogamními vztahy. Těm požehná na obecním úřadu, či v kostele. Ale víme, že se zde hlásí první nadšenci k islámu. Mohu si položit otázku, co je k tomu vede, čerchmanty jedny ? Snad ne polygamie? Pokud je tomu tak, dávám šanci pouze movitým mužům. Ale ani někteří podnikatelé nemusí mít vyhráno. Představte si, že bydlí v paneláku, v bytě třeba 3+1, jak tam nakvatýruje třeba žádaných 11 manželek ? Možná se mu to podaří, nakoupí palandy, ale soukromí je pryč, že ano?

Šejkové se svými harémy a požehnaným množstvím manželek to mají snadné. Jde o rozsáhlý palác, ještě k tomu hlídaný eunuchy, kde každá žena šejka má svůj vlastní budoár, samozřejmě prostorný a přepychově vybavený. To se jim pak žije, že ano ? Nezapomeňte ale, že šejk vlastní ropné vrty.

To naši podnikatelé ne (možná ještě pan Komárek od Hodonína). Ani vila by jim nejspíše nestačila. A pak, česká žena zatím nemá onu morálku, jako ženy oddané islámu- tedy jasně danou poslušnost svému pánovi. A to pak tvoří generační problém.

Řešení tedy bude v onom touženém, asi leteckém transportu směr jihovýchod. Předpokládám, že nadnesené téma je i po přečtení výše uvedených řádků pro některé české muže pořad k zamyšlení. Zajímalo by mne, kdo z Čechů bude ten první .

Pramen: Pátek LN/3.2.2012 Klub poslušných manželek

 
 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografie


HF Propagation


select language
Archiv

Kalendář
<< květen / 2019 >>

Statistiky

Online: 6
Celkem: 401728
Měsíc: 10385
Den: 374