Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sebevražední atentátníci

23. 8. 2013

 

Sebevražední atentátníci

Poznají se prý snadno, vysílají nejrůznější varovné signály, zejména proto, že jsou nervózní. S nadsázkou a ironicky lze říci, že to všichni dělají poprvé. Patrně nejefektivnější výzvědnou agenturou na této zemi disponuje stát Izrael – jmenuje se Mosad.

Na základě pragmatických pozorování a psychologickými rozbory byl vypracován Seznam ukazatelů chování sebevražedných atentátníků - tohoto smutného světového fenoménu poslední doby.

Obsahuje dvanáct bodů, pokud se díváte na podezřelého muže a o bod méně, díváte-li se na podezřelou ženu. Rozdíl spočívá v čerstvém oholení. Muži si před atentátem holí vousy, to proto, aby lépe splynuli s davem a nepůsobili tak podezřele. Výsledkem je světlejší pokožka na spodní polovině obličeje, tedy tam, kam se nedostalo slunce.

Bod první: nepatřičné oblečení. Opasky s výbušninami lze zhotovit snadno. Postačí přiměřeně široký pruh silného plátna, který přehnutím vytvoří hlubokou souvislou kapsu na výbušninu. S přišitými popruhy, aby udržely váhu nálože. Jediným způsobem, jak pás zakrýt je nadměrný kus oblečení. Na Středním východě nejspíše není podezřelé takové oblečení pouze ve třech měsících roku.

Bod druhý:chůze jako robot. Osoba vláčí cca 20 kg nezvyklé nadbytečné váhy, která se jim přes popruhy zakusuje do ramen. Atentátníci jsou většinou najmutí prosťáčkové s kuličkou opia, či jiné drogy, nacpanou mezi dásně a tvář.

Body tři až šest: jsou podráždění, pocení, tiky a nervózní chování. Nevhodné oblečení, výbušnina, která izoluje teplo a vyvolává silné pocení. Atentátníci prožívají poslední podivné momenty svého života. Jsou plni úzkosti, strachu z bolesti a omámení drogou. Svým způsobem nejsou při smyslech. Představa ráje plného pannen, napumpovaná ideologickými tlaky, očekáváním kamarádů je ta tam. Najednou jsou tak daleko, že pro ně není úniku. Snaží se potlačit paniku, kterou lze pozorovat se všemi jejími viditelnými známkami.

Bod sedmý: dýchání. Pokusy o kontrolovaný nádech a výdech, kdy se snaží z posledních sil nerozječet se hrůzou, úzkostí a strachy.

Bod osmý: strnulý pohled před sebe. Z následného pozorování videa, pohovorů s přežilými se soudí, že jim poslední zbytek svědomí brání v tom, aby se dívali na lidi kolem, které se chystají zabít.

Poslední tři body patří mezi nejdůležitější.

Bod devátý: mumlavé motlitby. Lze konstatovat, že naprostá většina takových atentátů byla inspirována,motivována, legalizována a řízena vesměs islámským náboženstvím. Muslimové jsou zvyklí se běžně modlit na veřejnosti. I u tiše modlícího se, lze pozorovat viditelně se pohybující rty.

Bod desátý: velká taška. Výbušnina neexploduje náhodou. Musí se odpálit rozbuškami, které jsou napojeny na zdroj energie a spínač. Devítivoltová baterie leží na dně tašky, je příliš velká a těžká do kapsy.. Odtud vedou dráty ke spínači a obtáčejí tělo atentátníka pod lemem nepatřičného oblečení.

Bod jedenáct: ruce v tašce. Atentátníci jsou cvičeni držet palce na tlačítku, aby byl případný zásah potencionálního také cvičeného ochránce neúčinný. Tlačítko je v tašce,vedle baterie, proto ruce v tašce. Výše uvedené řádky jsou děsivé, bohužel v tomto světě často se opakující. Výsledek: stovky nevinných mrtvých.

Zrůdná ideologie má prim a opět – bohužel je efektivní. Budí hrůzu a děs. Původní místo akcí byl zprvu Izrael. S "inovací" se před nedávnou dobou seznámili i v Rusku. Kromě sebevražedných atentátníků – mužů, vstoupily do akce i ženy, manželky či družky padlých Čečenců, zvané Černé vdovy. Obrana a možnosti jak tomu všemu čelit naráží na sofistikovanější techniku, která eliminuje body deset a jedenáct. I Rusové se pokusili v jednom moskevském kinu před několika roky sebevražedné atrentátníky paralyzovat. Do sálu vpuštěný nervový plyn však usmrtil všechny přítomné včetně převahy těch nevinných.

Pramen:

Child-Gone Tomorrow (2009)

 
 

 

Portrét


Jazyky

ČeštinaEnglish

Fotoalbum


Poslední fotografie


HF Propagation


select language
Archiv

Kalendář
<< červen / 2019 >>

Statistiky

Online: 5
Celkem: 411012
Měsíc: 11167
Den: 367