Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak vyhodit prachy do luftu

15. 1. 2018

Jedno z přísloví říká "Chybami se člověk učí". Je s podivem, že se jim neřídí jeden z nejbohatších lidí v České republice pan JUDr. Křetínský, majitel fotbalového klubu Sparta Praha.

Má na to. Konec konců prošustroval toho ze svých peněz ve Spartě dost. Ale řídí se heslem Milion sem, milion tam - "nima problema" jak říkají naši přátelé z bývalé Jugoslávie.

A je zde novinka ! Boss touží po fotbalistovi z Rumunska, ten se jmenuje Nicolae Stanciu a hraje, spíše sedí na lavičce slovutného belgického klubu Anderlecht.

nicolae-stanciu.jpg

Věřte-nevěřte, ale stav ke dni, kdy tyto řádky píši je, že suma, kterou pánové z Anderlechtu požadují je neuvěřitelných 5,000.000 € ! (prý 128,000.000.-Kč), ale to není vše, spekuluje se, že budou žádat peníze z dalšího možného prodeje kopálisty. Můj dlouholetý kamarád Franta Novotný z Prachatic by řekl: Teda to mi hlava nebere !

A to pan Křetínský minulý rok koupil z Izraele další dítko, jmenuje se Tal Ben Chaim, hraje pouze občas a stál nejvíce peněz, co kdy někdo v ČR za kopálistu dal: 76 melounů ! Ten pán na fotografii vedle není Křetínský, tento kouzelník se jmenuje Kotalík ! Ten radí...

41782_dk7_8426_logo.jpg

Zdálo by se, že jinde (třeba v energetice) úspěšný kšeftman má vše v malíčku. Nemá !